Arab Health, Haziran 2021 Fuarı

Kasım 3, 2020

Arab Health, Haziran 2021 Fuarı

Arab Health Haziran 2021 tarihine ertelendi.
Covid 19 pandemisiyle ilgili gelişen global durum ışığında, Paydaşlar ve katılımcılardan gelen geri bildirimlerin sonucu olarak Informa Markets, özellikle sağlık endüstrisinde yakın gözetim altında. Arab Health 21-24 Haziran 2021 tarihine ertelendi. Organizasyon her zaman olduğu gibi Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Sağlık hizmetleri endüstrisindeki mevcut faaliyet yoğunluğu göz önüne alındığında, COVID-19 ile mücadeleye ve bu büyük olayların ölçeğinden en iyi şekilde yararlanmak, bunlara ulaşmak ve gerekli ileriye dönük planlamaya öncülük ettiği için 2021 yılının sonlarında Arab Health’i yürütmenin tüm katılımcıların yararına olacağı konusunda kilit paydaşlarımızla anlaştık. Bu, gerçekleşmesi beklenen olumlu katılım ve aynı kalitede deneyim sağlamalıdır.

İleride, İlgili tüm yetkililerle, BAE Sağlık Bakanlığı ve Dubai Sağlık Otoritesi dahil,direkt olarak ilişkiler kurmaya devam edecek ve sizlere yeni gelişmeleri bildirmeye devam edeceğiz.

Arab Health, Informa’nın AllSecure sağlık ve güvenlik standardına uygun olarak düzenlenecektir. Dünyanın önde gelen etkinlik organizatörü olarak, Informa, etkinliğinde en yüksek düzeyde hijyen ve güvenlik sağlamak için ayrıntılı bir dizi gelişmiş önlem geliştirdi, güvenli ve kontrollü bir ortamda yer aldıklarına dair herkese güvence ve güven sağlamaktadır.

Haziran 2021’de Dubai’deki küresel sağlık hizmetleri topluluğunu ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.
Arab Health, geleneksel Ocak zamanına 2022’den itibaren dönecek.

Ross Williams
Fuar Direktörü
Arab Health

Kaynak

https://www.arabhealthonline.com/en/overview/arab-health-june-2021.html

Yaklaşan Etkinlikler

Cevap Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir