Aysam Yüksek Teknoloji Makine Parkı ile 5000 metrekare alanda Ortopedik Travma Ürünleri , Ortopedik Cerrahi Enstrüman Setleri  , Ortopedik Cerrahi Aletler , Delikli Ortopedik Enstrüman Konteynerleri  , Sterilizasyon Konteyner ve Aksesuarları , Delikli Sac Sepetler üretimi yapmaktadır.

Aysam 17344 ürün çeşidine , ARGE çalışmaları ile her geçen gün  yeni ürünler eklemeye devam etmektedir. 20 yıllık bilgi birikimini Modern Teknoloji ile birleştirerek ürünlerini daha İnovatif ve Kaliteli şekilde üretmektedir.

Müşteri geri bildirimleri eşliğinde , Uzman Hekimlerin ve Deneyimli Mühendislerin ARGE çalışmaları , Eğitimli Teknik Kadrosu ve Çağın gereksinimlerine uyumlu Modern Alt Yapısı ile Aysam ,  kaliteli , Geliştirilmiş ve Yenilikçi üretimi kendisine ilke edinmiştir.

Aysam Hammaddeden başlayarak satış sonrası hizmetlerine kadar Toplam Kalite Yönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışla CE, ISO 9001, ISO 13485 gibi sertifikalar ile kalitesini belgelendirmiştir.

Aysam Müşterilerinden gelen taleplere daha Hızlı ve Kaliteli cevap verebilmek amacı ile personelini ileri düzeyde eğitip ,  bilgilendirerek her koşulda Müşteri , Hasta ve Hekim  Memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı hedeflemektedir. Sürekli  yapılan Eğitim ve Seminerlerle Bireysel ve Kurumsal Kalite anlayışını güncelleyerek artırmaktadır.

20 yıldır beş kıtaya yapmış olduğu ihracatı ile Aysam her geçen gün Distribütör sayısını arttırarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Bayi ve distribütör Firmaları ile tam bir uyum ve sadakat içerisinde faaliyetlerine devam eden Aysam Ulusal , Uluslararası Fuar ve Kongrelere katılarak Tıp Dünyasının hizmetine sunmuş olduğu ürünlerini tanıtmaktadır.

Hasta , Hekim ve Sağlık Personeli  sağlığı , Müşteri Memnuniyeti ve Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, yeniliklere açık yapısı ile Aysam hedeflerine her geçen gün hızla yaklaşmaktadır.